
Keistas gyvenimas.
Kažkokia epmty jaučiuos. Nors tipo išvarė tėvai tralialia party hard turėtų būt...bet nėra. Trūksta kašio, žiauriai trūksta kašio. Nu px, penkta vieta, myliu jus, vyrai! O šiaip tai gaila, kad kai lošia namie, nebūna sutikimo.:D (nors aš ir planavau)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą