
sirgti užknisa.
labiausiai, kai praleidi savaitgalį, bet nepraleidi mokyklos, arba praleidi ką nors gero joje.
labiausiai, kai neturi temperatūros, bet jautiesi šūdinai.
labiausiai, kai tėvai liepia mokytis arba tvarkytis - juk temperatūros neturi.
bet iš esmės, sirgti užknisa visada.
senai buvau čia nebuvus. nauji follower'iai, yay! (:
duokit kokį ženklą, jei mane skaitot (i mean komentarą)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą